Sledovat film Sirotek online

Přehrajte si film Sirotek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Sirotek
  Trailer k filmu Sirotek   Sledovat Sirotek online
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jaume Collet-Serra
Hrají a postavy:
Vera Farmigaová (Kate Colemanová), Peter Sarsgaard (John Coleman), Isabelle Fuhrmanová (Esther), CCH Pounderová (sestra Abigail), Jimmy Bennett (Daniel Coleman), Margo Martindaleová (Dr. Browning)
Země:
USA, Kanada, Německo, Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
S Esther není něco v pořádku. Navíc mrazivý alternativní konec.

Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onen tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Orphan vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski