Film Pokušení

Sledovat film
Pokušení
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Lékařka si najme prostitutku, aby svedla jejího manžela, kterého podezírá z nevěry. Nečekaný vývoj událostí ale ohrozí celou rodinu.
Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Atom Egoyan
Hrají a postavy: Julianne Mooreová (Catherine), Liam Neeson (David), Amanda Seyfriedová (Chloe), Max Thieriot (Michael), R.H. Thomson (Frank), Nina Dobrevová (Anna)
Scénář: Erin Cressida Wilsonová, Anne Fontaineová
Země: USA, Kanada, Francie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko