Sledovat film
Šimon a Matouš
online

Film Šimon a Matouš
  Trailer k filmu Šimon a Matouš Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jednoduchá zápletka skýtá skvělý prostor dvěma neuvěřitelným smolařům - Šimonovi a Matoušovi. Hoši nevědomky pašují diamanty po nichž pasou party ziskuchtivých zloduchů. Ovšem vzít našim hrdinům něco, co sami nechtějí dobrovolně vydat není tak snadné. Film plný bitek a situací postavených na hlavu - zkrátka fantastická italská komedie bez hlavy a paty, zato s tělem plným špaget a smíchu.

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Antonio Cantafora, Paul L. Smith (Matteo / Butch), Dominic Barto (Morgan), Jacques Herlin (Inspektor Nelson), Giuseppe Maffioli, Riccardo Petrazzi (Massimo)
Země: Itálie
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 23.8.2022 16:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська