Sledovat film
Nebožtíci přejí lásce
online

Film Nebožtíci přejí lásce
  Trailer  k filmu Nebožtíci přejí lásce
Přehrajte si film Nebožtíci přejí lásce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 483 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Nebožtíci přejí lásce

Každý rok ve stejnou dobu. Jack Lemmon v hlavní roli klasické americké komedie.
V romantické komedii kinematografické legendy a držitele sedmi Oscarů, režiséra Billyho Wildera, odjíždí Jack Lemmon v roli starostlivého syna pro tělo svého otce, který zahynul v Evropě. Po příjezdu do Itálie však rychle zjišťuje, že jeho rodič nebyl zdaleka takové neviňátko, jak se tvářil…

Originální název:

Avanti!

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Billy Wilder
Hrají a postavy: Jack Lemmon (Wendell Armbruster Jr.), Juliet Millsová (Pamela Piggottová), Clive Revill (Carlo Carlucci), Edward Andrews (J.J. Blodgett), Gianfranco Barra (Bruno), Franco Angrisano (Arnold Trotta)
Země: USA, Itálie
Rok výroby: 1972
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 19.12.2023 21:45

Recenze filmu Nebožtíci přejí lásce:

Krásný, milý a vtipný film, který krásně zapadá do tvorby Billyho Wildera. Skoro jsem měla pocit, že film Mamma Mia je téměř okopírovaný - dýchá na nás léto, vzpomínky, krásní lidé a milý romantický příběh. Jenom děj neruší špatně zazpívané písničky :)
80% Tunic
Chvilku mi trvalo, než jsem si na toho Lemmonova neurotického Wendella zvykl, ale pak mi to přišlo půvabný až kouzelný, přičemž tyhle pocity z filmu vnímám jako velmi, velmi vzácné.
20% michal.budik
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina