Film
Superpolicajti z Miami

Film Superpolicajti z Miami
  Trailer  k filmu Superpolicajti z Miami
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dva policisté jsou na stopě 20 milionů dolarů.
V Super policajtech z Miami se setkáme s našimi hrdiny, tentokráte v rolích dvou odvážných bojovníků se zločinem, kteří jsou na stopě 20 miliónů dolarů, které byly před několika lety ukradeny při vloupání. Při hledání peněz a zloděje, při čemž jim samozřejmě trochu pomáhají i dvě krásné dívky, nesmí chybět vražda, nelítostné rvačky a děsný blázinec!

Originální název:

Trinity: Good Guys and Bad Guys

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Režie: Bruno Corbucci
Hrají a postavy: Terence Hill (Doug Bennett / důstojník Jay Donell), Bud Spencer (Steve Forest / důstojník L A Ray), C.B. Seay (šéf Tanney), William 'Bo' Jim (Charro), Ken Ceresne (Robert Delman / Ralph Duran), Jackie Castellanová (Irene)
Země: Itálie
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina