Film
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Film Jestli se rozzlobíme, budeme zlí
  Trailer  k filmu Jestli se rozzlobíme, budeme zlí
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Bud Spencer a Terence Hill se jako automobiloví závodníci dostávají do křížku s bandou gangsterů.
Hrdiny italské bláznivé komedie Jestli se rozzlobíme, budeme zlí režiséra Marcella Fondata jsou dva automobiloví závodníci Kid a Ben, kteří se dostanou do křížku s gangsterskou bandou, jejíž šéf, podněcovaný psychopatickým doktorem, chce sobě a celému světu dokázat svou moc. V příběhu plném bláznivých situací, honiček a bitek hlavní role vytvořila dvojice oblíbených nesmělých siláků - Terence Hill a Bud Spencer.

Originální název:

Altrimenti ci arrabbiamo / Watch Out, We're Mad

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Terence Hill (Kid), Bud Spencer (Ben), Patty Shepardová, Deogratias Huerta (Attila), John Sharp (Boss), Manuel de Blas (Paganini)
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina