Film Šílený rande

Sledovat film
Šílený rande
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Do některejch věcí se fakt nepouštěj!
Jack Taylor šéfuje velkému americkému nakladatelství, Lisa Taylorová je jeho krásná dcera, Tom Stansfield jeden z jeho řadových zaměstnanců. Lisa poprosí Toma, aby večer hlídal dům jejího otce, jelikož večer se chystá na večírek a otec odjíždí pryč. Tom z totální zamilovanosti a poblázněnosti vše chápe jako pozvánku na rande a myslí, že na party vyráží s Lisou.
Místo rande s Lisou je postaven před nesnadný úkol, babysitovat oblíbeného šéfova domácího mazlíčka - sovu a dohlédnout na dům. Úkol mu však komplikují neustálé návštěvy včetně Lisina staršího bratra, který je na útěku před místními drogovými dealery ... Během nepřítomnosti šéfa i jeho dcery se z domu stávají trosky!

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: David Zucker
Hrají a postavy: Mark Aisbett (Tom Stansfield), Ashton Kutcher (Paul), Jon Abrahams (Lisa Taylorová), Tara Reidová (Audrey Bennettová), Molly Shannonová (Jack Taylor), Terence Stamp (Red Taylor)
Scénář: David Dorfman
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 47 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko