Sledovat film Scary Movie 3 online

Přehrajte si film Scary Movie 3 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1419 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Scary Movie 3
  Trailer k filmu Scary Movie 3   Sledovat Scary Movie 3 online
Žánr:
Horor, Komedie
Režie:
David Zucker
Hrají a postavy:
Pamela Andersonová (Becca), Jenny McCarthyová (Kate), Marny Engová (Tabitha), Charlie Sheen (Tom), Simon Rex (George), Jianna Ballardová (Sue)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2003
Popis:
Možná přijde i Michael Jakson! Varování: Teď umřeš! Ale smíchy!

Cindy Campbell úspěšně dokončila školu a pracuje jako televizní redaktorka a moderátorka. V rámci investigativní žurnalistiky se setkává s opravdu záhadnými případy: objevuje tajemné kruhy v obilí, setkává se s mimozemskými tvory, řeší problém se smrtícími videokazetami, poznává děti s podivnýma očima a v jejím okolí dokonce dojde k incidentu s Michaelem Jacksonem! A aby toho nebylo málo, dozví se, že ona je ta vyvolená, která musí pomoci americkému prezidentovi zachránit Spojené státy americké a s tím samozřejmě celý svět před invazí zlých a ošklivých vetřelců z vesmíru.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko