Film Scary Movie 3

Sledovat film
Scary Movie 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Možná přijde i Michael Jakson! Varování: Teď umřeš! Ale smíchy!
Cindy Campbell úspěšně dokončila školu a pracuje jako televizní redaktorka a moderátorka. V rámci investigativní žurnalistiky se setkává s opravdu záhadnými případy: objevuje tajemné kruhy v obilí, setkává se s mimozemskými tvory, řeší problém se smrtícími videokazetami, poznává děti s podivnýma očima a v jejím okolí dokonce dojde k incidentu s Michaelem Jacksonem! A aby toho nebylo málo, dozví se, že ona je ta vyvolená, která musí pomoci americkému prezidentovi zachránit Spojené státy americké a s tím samozřejmě celý svět před invazí zlých a ošklivých vetřelců z vesmíru.

Žánr: Horor, Komedie
Režie: David Zucker
Hrají a postavy: Pamela Andersonová (Becca), Jenny McCarthyová (Kate), Marny Engová (Tabitha), Charlie Sheen (Tom), Simon Rex (George), Jianna Ballardová (Sue)
Scénář: Craig Mazin, Pat Proft, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Buddy Johnson, Phil Beauman
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko