Sledovat film Santa Claus 2 online

Přehrajte si film Santa Claus 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Santa Claus 2 na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Santa Claus 2   Sledovat Santa Claus 2 online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Michael Lembeck
Hrají a postavy:
Tim Allen (Scott Calvin, Santa Claus), Elizabeth Mitchellová (Carol Newmanová), Eric Lloyd (Charlie Calvin), David Krumholtz (Bernard), Spencer Breslin (Curtis), Wendy Crewsonová (Laura Millerová)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Scott Calvin dělá Santu Clause už osm let a jeho věrní skřítkové ho považují na nejlepší Santu, jaký kdy byl. Ale Santův svět se octne vzhůru nohama, když ho zastihnou dvě špatné zprávy: jeho syn Charlie se skončí na seznamu "uličníků", a aby toho nebylo málo, pokud se Scott do Štědrého dne neožení (zbývá mu jenom měsíc), už nikdy nemůže být Santou. Zoufalý Scott se obrátí k nejnovějšímu vynálezů skřítků - stroji, který může udělat repliku čehokoliv. Vytvoří Santu 2 a předá mu svoji práci. Na Severním pólu jde všechno z kopce, když Santa 2 zavede poněkud zvláštní definice toho, co je špatné a co je dobré. A co hůř, když se Scott konečně zamiluje do potencionální paní Clausové, ta mu vyhrožuje, že Scotta a Charlieho znepřátelí. V bitvě, ve které proti sobě stojí Santa, Charlie, nová paní Clausová, skřítci a Santa 2 se svou armádou cínových vojáčků jde o budoucnost Scottovy rodiny, Severního pólu a samotných Vánoc.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.