Film Řada nešťastných příhod

Sledovat film
Řada nešťastných příhod
online

Přehrajte si film Řada nešťastných příhod online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1393 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Film plný originální směsi inteligence, ironie a humoru okouzlí nejen mladé diváky.
Rodinná černá komedie Řada nešťastných příhod byla natočena podle knih Zlý začátek, Nouzový výtah a Ohavná pila vypravěče Lemony Snicketa. Film plný originální směsi inteligence, ironie a humoru okouzlí nejen mladé diváky. Příběh pojednává o třech dětech a jejich více než pozoruhodné životní cestě. Přes ztrátu rodičů přes sled tajemných okolností se sourozenci Baudelairovi navzájem naleznou na cestě nádherných překvapení a katastrofálních nezdarů při pátrání po domově. To vše pod dohledem nového poručníka - lstivého, vychytralého strýce Olafa, který je ochoten udělat cokoliv, aby získal jejich dědictví. A to opravdu cokoliv. Avšak děti se mohou spolehnout na svou přirozený důmysl, vynalézavost, vtip a v neposlední řadě na nezkrotná kouzla. Toto jim všem pomůže objevit, že pokud drží pospolu, tvoří rodinu.

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie: Brad Silberling
Hrají a postavy: Jim Carrey (Hrabě Olaf), Liam Aiken (Klaus Baudelaire), Emily Browningová (Violet Baudelaireová), Kara Hoffmanová (Sunny Baudelaireová), Shelby Hoffmanová (Sunny Baudelaireová), Jude Law (Lemony Snicket)
Scénář: Robert Gordon, Daniel Handler
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko