Film
Sexbomba od vedle

Film Sexbomba od vedle
  Trailer  k filmu Sexbomba od vedle
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Matthew ji nikdy neviděl se udělat, ale všichni ostatní ano.
Osmnáctiletý Matthew Kidman je normální mladík, který doposud pořádně nežil. Pak se ale zamiloval do své nové sousedky, krásné a zdánlivě nevinné Danielle. Když Matthew zjistí, že perfektní "sexbomba od vedle" je někdejší pornohvězda, jeho křehká existence se otřese v základech. Nakonec ale právě Danielle pomůže Matthewovi vystoupit z jeho ulity a odhalit starou pravdu, že kvůli člověku, kterého milujete, někdy musíte riskovat úplně všechno.

Originální název:

The Girl Next Door

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Luke Greenfield
Hrají a postavy: Emile Hirsch (Matthew Kidman), Elisha Cuthbertová (Danielle), Timothy Olyphant (Kelly), James Remar (Hugo Posh), Chris Marquette (Eli), Paul Dano (Klitz)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Paramount Network
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina