Sledovat film
S Molierem na kole
online

Film S Molierem na kole
  Trailer k filmu S Molierem na kole Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Alcestově nelidské dokonalosti může konkurovat jedině lidskost a shovívavost jeho přítele Filinta.
Gauthier Valence je úspěšný herec. Je hlavní hvězdou v diváky oblíbeném televizním seriálu, který mu přináší dostatek peněz i slávy. Do cesty se mu však připlete ambiciózní divadelní projekt a jeho herecký sen ztvárnit postavu Molierova Mizantropa. Gauthier automaticky vidí v hlavní roli Alcesta sám sebe a vedlejší postavu hry, Filinta, chce získat pro svého přítele, Serge Tanneura. Ten však před několika lety odešel z města a žije v zapadlém koutě Francie na březích Atlantiku. Na cestě za získáním své vysněné role a přesvědčením svého přítele (a možná soupeře), aby se vrátil do města, Gauthier najde odpovědi na ještě neznámé otázky. Serge totiž věří, že oba jsou vhodnými adepty na ztvárnění obou postav, ale zároveň si uvědomuje, kolik času a námahy tomu bude muset obětovat. Najde Serge společnou řeč s člověkem, který má úplně jiný přístup k životu?

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Fabrice Luchini (Serge Tanneur), Lambert Wilson (Gauthier Valence), Maya Sansaová (Francesca), Camille Japyová (Christine), Ged Marlon (Meynard l'agent immobilier), Stefan Wojtowicz (šofér taxi)
Země: Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 2.7.2022 12:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko