Film
Přípitek

Film Přípitek
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Přípitek

Co by se mohlo pokazit?
Seznamte se s Adrienem! Je mu 35, má krizi středního věku, je neurotický a hypochondr. Dnes večer uvízl na vražedně nudné rodinné večeři a čekání na textovku od přítelkyně je nekonečné. Před měsícem si dali ve vztahu pauzu a ona mu na SMS neodpovídá. K tomu ho jeho budoucí švagr požádá, aby pronesl přípitek na svatbě. Adrien zpanikaří. Nesnáší ho. Nesnáší projevy na veřejnosti a svatby už vůbec ne. Může to být ještě horší? Ale co když je to nakonec to nejlepší, co se mu mohlo stát?

Originální název:

The Speech

Žánr: Komedie
Režie: Laurent Tirard
Hrají a postavy: Benjamin Lavern (Adrien), Sara Giraudeau (Sonia), Julia Piatonová (Žofie), Kyan Khojandi (Ludo), Guilaine Londezová (La mére d'Adrien), François Morel (Le pere d'Adrien)
Scénář: Laurent Tirard
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: JOJ Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina