Sledovat film
Jsemtady
online

Film Jsemtady
  Trailer  k filmu Jsemtady
Přehrajte si film Jsemtady HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 318 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nečekané rande na druhém konci světa.
Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo, se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám. Pak se jednou Stéphane rozhodne Soo nečekaně a bez ohlášení navštívit v jejím rodném Soulu. I když se ukáže, že tento impulsivní nápad na neohlášené setkání nebyl zrovna nejlepší, Stéphane díky tomu pozná mnoho nových přátel a jeho dobrodružství má nakonec úplně jiné rozuzlení, než které očekával. A na druhém konci světa dokonce dokáže obnovit zpřetrhaná pouta k svým blízkým.

Originální název:

#jesuislà

Žánr: Komedie
Režie: Eric Lartigau
Hrají a postavy: Alain Chabat (Stéphane Lucas), Du-na Baeová (Soo), Blanche Gardin (bankéřova žena Suzanne), Ilian Bergala (David Lucas), Jules Sagot (Ludo Lucas), Camille Rutherford (Jane)
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 10.12.2023 14:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina