Sledovat film Růžový panter znovu zasahuje online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Růžový panter znovu zasahuje
  Trailer k filmu Růžový panter znovu zasahuje   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Blake Edwards
Hrají a postavy:
Peter Sellers (Jacques Clouseau), Herbert Lom (Charles Dreyfus), Lesley-Anne Downová (Olga), Burt Kwouk (Cato), Colin Blakely (Alec Drummond), Leonard Rossiter (Inspektor Quinlan)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1976
Popis:
Geniální nešika a mistr nápadných převleků se vrací, aby znovu zaútočil na vaše bránice, nezabrání mu v tom ani desítky nájemných vrahů.

Vrchního inspetrora Dreyfuse dovedly stálé střety s komisařem Clouseauem až do sanatoria pro duševně choré. Podaří se mu uniknout a má jeden cíl - pomstu.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski