Sledovat film Rukojmí online

Přehrajte si film Rukojmí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller Rukojmí na !
  Trailer k filmu Rukojmí   Sledovat Rukojmí online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Florent Emilio Siri
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Jeff Talley), Kevin Pollak (Walter Smith), Jimmy Bennett (Tommy Smith), Michelle Hornová (Jennifer Smithová), Ben Foster (Mars Krupcheck), Jonathan Tucker (Dennis Kelly)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Bruce Willis jako elitní vyjednavač má jen jednu noc na záchranu rukojmí.

Policista Jeff Talley dlouhá léta pracoval jako vyjednavač losangeleského týmu SWAT. Náročná, stresující profese, v níž zdaleka ne všechny případy skončí šťastně, traumatizovaného policistu nakonec donutí přijmout místo policejního šéfa v idylickém městečku Bristo Camino. Sen o poklidné policejní práci daleko od velkoměsta se nečekaně změní v noční můru. Tři brutální zločinci se po nevydařeném vykradení obchodu v panice ukryjí v domě, kde jako rukojmí drží chlapce, dívku a jejich otce. Případ ještě zkomplikuje fakt, že otec unesené rodiny je účetním mafie. Mafie má nespočet spolehlivých způsobů, jak se postarat o ochranu svých tajemství. Policista pochopí, že nesmí couvnout. Musí využít všechny zkušenosti ze své bývalé praxe a znovu bojovat o ohrožené životy ...
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski