Sledovat film Rudý labyrint online

Přehrajte si film Rudý labyrint online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Rudý labyrint
  Trailer k filmu Rudý labyrint   Sledovat Rudý labyrint online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Jon Avnet
Hrají a postavy:
Richard Gere (Jack Moore), Ling Baiová (Shen Yuelinová), Bradley Whitford (Bob Ghery), Byron Mann (Lin Dan), Peter Donat (David McAndrews), Robert Stanton (Ed Pratt)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Utrpení pro ty, kteří vzdorují systému!

Američan ocitající se v současné Číně má být potrestán za největší zločin ... svou nevinu. Skvělý americký právník Jack Moore, jenž má uzavřít velký obchodní kontrakt s Čínou, je na vrcholu blaha. Avšak jeho euforie brzy pomíjí poté, co stráví noc s krásnou ženou ... a je následně obviněn z její brutální vraždy. Vydán na milost a nemilost přísnému čínskému soudnímu systému je Jack náhle úplně sám ... s výjimkou soudem přidělené obhájkyně, jež slouží právnímu systému své země. Avšak poté, co ji vyšetřování případu přivede blíž k pravdě, je nucena uvěřit v jeho nevinu. A navzdory soudu a své zemi se k němu připojuje ve strhujícím zápase o nalezení skutečného vraha, ve kterém riskují své životy!
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski