Sledovat film
Ronin
online

Film Ronin
  Trailer k filmu Ronin Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Akční thriller o skupině bývalých špičkových agentů, kteří mají v nebezpečné akci získat za bohatou odměnu tajemný kufřík.
Ronin je japonské označení pro samuraje, který ztratil své pána, kterému měl sloužit a ochraňovat ho i za cenu vlastního života. Podobně je na tom i skupina šesti bývalých agentů zpravodajských služeb, v čele s bývalým agentem CIA Samem. Tito jsou povolaní do Francie na mimořádně nebezpečnou akci. Nikdo z celého týmu neví, kdo je vlastně najal, nikdo nezná motivaci svých partnerů a nejasný je i obsah tajemného kufříku, jehož se mají zmocnit. Jediná věc, o které nepochybují je, že jmenovaný kufřík je přísně stražený a jeho získání si vyžaduje profesionalitu, odvahu a schopnost riskovat i vlastní život...

Hrají a postavy: Robert De Niro (Sam), Jean Reno (Vincent), Natascha McElhoneová (Deirdre), Stellan Skarsgard (Gregor), Sean Bean (Spence), Skipp Sudduth (Larry)
Scénář: David Mamet, J.D. Zeik
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 25.11.2022 02:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська