Sledovat film Poslední loupež online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Poslední loupež
  Trailer k filmu Poslední loupež   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
David Mamet
Hrají a postavy:
Gene Hackman (Joe Moore), Danny DeVito (Bergman), Delroy Lindo (Bobby Blane), Sam Rockwell (Jimmy Silk), Rebecca Pidgeonová (Fran Moore), Ricky Jay (Don 'Pinky' Pincus)
Scénář:
David Mamet
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Co je v životě nejkrásnější? Láska. Láska ke zlatu!

Joe Moore je šťastný člověk. Má krásnou mladou ženu, peníze a práci, kterou skutečně miluje. Joe Moore je zloděj. Život se mu ovšem poněkud zamotá, když při jedné loupeži zachytí jeho podobu bezpečnostní kamera a vypečený překupník Bergman mu odmítne vyplatit slíbenou odměnu. Joe Mooore a jeho partneři Bobby Blane a Pinky Pincus musejí dokonale naplánovat svou poslední loupež, protože prohnaný Bergman neváhá využít jejich finančních potíží a přinutí je, aby pro něj udělali ještě jednu opravdu velkou fušku...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko