Sledovat film John Wick online

Přehrajte si film John Wick HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller John Wick na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu John Wick   Sledovat John Wick online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Chad Stahelski, David Leitch
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (John Wick), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Owen-Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Dean Winters (Avi), Adrianne Palicki (Jenny)
Země:
Čína, Kanada, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Tohohle chlápka nechceš naštvat.

Keanu Reeves a Willem Dafoe v akčním thrilleru, kde se bude kácet les a kde budou létat třísky. Oba jsou nájemní zabijáci, staří a dobří přátelé a teď se postaví proti sobě. Jeden se totiž stal zakázkou toho druhého. Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.