Sledovat film Rolničky, kam se podíváš online

Přehrajte si film Rolničky, kam se podíváš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Rolničky, kam se podíváš online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Brian Levant
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (Howard Langston), Sinbad (Myron Larabee), Phil Hartman (Ted Maltin), Rita Wilsonová (Liz Langstonová), Robert Conrad (důstojník Hummell), Martin Mull (D.J.)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Vánoční komedie o tom, že Turbo Mana nedokáže na Štědrý den sehnat dokonce ani Arnold Schwarzenegger.

Turbo Man, supermanský hrdina úspěšného televizního seriálu, je jediná hračka po které touží malý Jamie. Jeho otec, úspěšný obchodník Howard Langston, nemá na syna nikdy čas a špatné svědomí se pokouší utěšit slibem, že pod stromeček dostane pohyblivou figurku Turbo Mana, nejprodávanější hračku všech dob, kterou dostanou snad všichni Jamieho kamarádi. Jenže Štědrý den je už zítra a hračka je beznadějně vyprodaná. Howard je přesto odhodlán udělat cokoli, aby syna znovu nezklamal, a tak se hned ráno vydá do města na zoufalou honičku za vysněnou hračkou. Není jediný...
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.