Film Rolničky, kam se podíváš

Sledovat film
Rolničky, kam se podíváš
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Vánoční komedie o tom, že Turbo Mana nedokáže na Štědrý den sehnat dokonce ani Arnold Schwarzenegger.
Turbo Man, supermanský hrdina úspěšného televizního seriálu, je jediná hračka po které touží malý Jamie. Jeho otec, úspěšný obchodník Howard Langston, nemá na syna nikdy čas a špatné svědomí se pokouší utěšit slibem, že pod stromeček dostane pohyblivou figurku Turbo Mana, nejprodávanější hračku všech dob, kterou dostanou snad všichni Jamieho kamarádi. Jenže Štědrý den je už zítra a hračka je beznadějně vyprodaná. Howard je přesto odhodlán udělat cokoli, aby syna znovu nezklamal, a tak se hned ráno vydá do města na zoufalou honičku za vysněnou hračkou. Není jediný...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Brian Levant
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Howard Langston), Sinbad (Myron Larabee), Phil Hartman (Ted Maltin), Rita Wilsonová (Liz Langstonová), Robert Conrad (důstojník Hummell), Martin Mull (D.J.)
Scénář: Randy Kornfield
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko