Sledovat film
Rodinná tajemství
online

Film Rodinná tajemství
  Trailer  k filmu Rodinná tajemství
Přehrajte si film Rodinná tajemství HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 504 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Rodinná tajemství

Zatímco její ex Henry k ní stále chová city, svobodná matka Stephanie se zamilovala do Jamesona, vdovce s dospívajícím synem. Na jeho romantický návrh odpoví ano, ale záhy přichází děsivý telefonát, ve kterém jí někdo vyhrožuje únosem dcery Caitlin. Stephanie se přesto za Jamesona vdá a jedou spolu na líbánky. Když se však vrátí, zjišťuje, že její dcera byla unesena a začne po ní zoufale pátrat. Vezme věci do svých rukou, ale to, co se dozví, nedává smysl. Únosce je ve skutečnosti na její straně a snaží se ji varovat před ještě větším nebezpečím. Kdo je tedy skutečnou hrozbou?

Originální název:

My Little Girl Is Gone

Žánr: Thriller
Režie: Ben Meyerson
Hrají a postavy: Sarah Lindová (Stephanie), Chrishell Stause (Lila), Robb Derringer (Jameson), Betsy Randleová (Doreen), Wolfgang Bodison (detektiv Harper), Philip Boyd (Henry)
Scénář: Brooke Purdy
Země: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Story4 29.1.2024 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina