Seriál
Láska s vůní oliv

Seriál Láska s vůní oliv
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Mladá Haziran touží po práci v Tokiu. Namísto povýšení a hladké cesty na vrchol se však musí vydat na odlehlý ostrov, aby našla něco, co donutí místního protivu k prodeji pozemku, na kterém má stát nový hotel. Návštěva ostrova se ale protáhne, protože mezi dívkou z velkoměsta a Poyrazem, který miluje přírodu, přeskočí jiskra.

Originální název:

Bir Ada Masali

Žánr: Romantický, Komedie
Hrají a postavy: Ayça Aysin Turan (Haziran 25 dílů 2021), Ayça Aysin Turan (Haziran Sedefli 25 episodes 2021), Nihan Büyükagaç (Selma 25 dílů 2021), Alp Navruz (Poyraz 25 dílů 2021), Nihan Büyükagaç (Selma 25 dílů 2021), Ipek Tenolcay (Zeynep 25 dílů 2021)
Země: Turecko
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Prima Star
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina