Sledovat film
Robin Hood
online

Film Robin Hood
  Trailer k filmu Robin Hood Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Fantastický kasovní trhák.
Po smrti krále Richarda Lví srdce se zkušený lukostřelec Robin Longstride vydává do Nottinghamu, kde jsou vesničané sužováni vládou despotického šerifa a neúnosnými daněmi. Zde se seznámí s temperamentní vdovou Marion a zamiluje se do ní, i když ta je zpočátku k jeho pohnutkám skeptická. V naději, že získá její srdce a zachrání vesnici, shromáždí Robin skupinu bojovníků, aby vymýtili korupci v Nottinghamu. Netuší však, že brzy budou bojovat o záchranu samotné Anglie.

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Russell Crowe (Robin Longstride), Cate Blanchettová (Marion Loxleyová), Max von Sydow (Sir Walter Loxley), William Hurt (William Marshal), Mark Strong (Godfrey), Oscar Isaac (princ John)
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko