Sledovat film Robin a Mariana online

Přehrajte si film Robin a Mariana online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Robin a Mariana
  Sledovat Robin a Mariana online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Romantický
Režie:
Richard Lester
Hrají a postavy:
Sean Connery (Robin Hood), Audrey Hepburnová (Lady Marian), Robert Shaw (Šerif z Nottinghamu), Richard Harris (Král Richard), Nicol Williamson (Malý John), Denholm Elliott (Will Scarlett)
Země:
USA
Rok výroby:
1976
Popis:
Robin Hood je zde již starý muž, který se snaží navázat na některé ze svých ideálů. Ve snímku najdeme i další všeobecně známé postavy legendy. To nejzajímavější, co film nabízí, je hluboký vhled do povahy hrdinství jako takového. Robin a jeho suita jsou hrdiny proto, že věří ve své ideály a svou odvahu, a ne proto, že dokáží nejlépe střílet a nejrychleji běžet. Robinova banda už nemůže přeskakovat ploty a šplhat po zdech nebo provozovat cokoliv, co vyžaduje fyzické vypětí. Jejich úsilí je někdy až komické. I tak ale zůstávají těmi starými známými skvělými muži, protože jejich nitro se nemění.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski