Film Mimoni

Sledovat film
Mimoni
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Fíha!
Už od dávných dob Mimoni vždycky věrně bránili nejodpornější padouchy dějin. Když se po jejich posledním katastrofálním přehmatu ocitnou bez zlého vůdce, všichni Mimoni upadají do hluboké deprese. Naštěstí se v jejich řadách objevují tři nečekaní hrdinové — Kevin, Stuart a Bob, kteří se vydávají za hledáním nového šéfa. Jejich putování je nakonec zavede k ideální kandidátce na vrchního Mimoně, Scarlet Odkráglové. Nejprve ale budou muset splnit svůj dosud nejtěžší úkol: zachránit Mimoně před úplným vyhubením!

Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin
Hrají a postavy: Sandra Bullocková (Scarlett Overkill), Jon Hamm (Herb Overkill), Michael Keaton, Allison Janneyová, Steve Coogan, Jennifer Saundersová (Queen Elizabeth II)
Scénář: Brian Lynch
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko