Sledovat film Mimoni online

Přehrajte si film Mimoni online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Mimoni
  Trailer k filmu Mimoni   Sledovat Mimoni online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie:
Kyle Balda, Pierre Coffin
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Scarlett Overkill), Jon Hamm (Herb Overkill), Michael Keaton, Allison Janneyová, Steve Coogan, Jennifer Saundersová (královna Elizabeth II)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Fíha!

Už od dávných dob Mimoni vždycky věrně bránili nejodpornější padouchy dějin. Když se po jejich posledním katastrofálním přehmatu ocitnou bez zlého vůdce, všichni Mimoni upadají do hluboké deprese. Naštěstí se v jejich řadách objevují tři nečekaní hrdinové — Kevin, Stuart a Bob, kteří se vydávají za hledáním nového šéfa. Jejich putování je nakonec zavede k ideální kandidátce na vrchního Mimoně, Scarlet Odkráglové. Nejprve ale budou muset splnit svůj dosud nejtěžší úkol: zachránit Mimoně před úplným vyhubením!
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski