Sledovat film Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec online

Přehrajte si film Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, akční Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec na !
  Trailer k filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec   Sledovat Ricky Bobby: Nejrychlejší Jezdec online
Žánr:
akďż˝nďż˝, komedie, akční
Režie:
Adam McKay
Hrají a postavy:
Gary Cole (Reese Bobby), Jane Lynchová (Lucy Bobbyová), Jake Johnson (Ricky 5 let), Jason Davis (Manažer v palačinkárně), Lorrie Bess Crumleyová (Učitelka ve škole), Luke Bigham (Ricky 10 let)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Nejrychlejší muž na čtyřech kolech. To je Ricky Bobby - mohutný vlasatý americký stroj na vítězství a jeden z největších jezdců série NASCAR v celé její historii. Je to sice trochu zabedněný idiot s poněkud větší dávkou odvahy, ale má všechno, co si může přát: luxusní dům, okouzlující manželku a tolik hamburgerů, kolik se do něj vejde. Rickyho super divoký životní styl však zasáhne nečekaná rána, když mu porážku uštědří namyšlená evropská jednička Jean Girard a udělá z něj ubohou, vystrašenou trosku. Navíc si jeho ženu i úspěch přivlastní jeho stejně bláznivý "kámoš" Cal Naughton, Jr.. A tak Rickymu nezbývá než opět pořádně šlápnout na pedál, aby svou kariéru vrátil do starých kolejí, porazil Girarda a získal zpátky slávu a bohatství. Protože jak Ricky vždycky říkal: "Když nejsi první, jsi poslední!"
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski