Sledovat film Protektor online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Protektor
  Trailer k filmu Protektor   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Marek Najbrt
Hrají a postavy:
Rišo Stanke (Tomek), Matthias Brandt (Radio Director), Jan Budař (Kolega), Marek Daniel (Emil), Cyril Drozda (docent Kouba), Tomáš Měcháček (Petr)
Scénář:
Robert Geisler, Benjamin Tuček, Marek Najbrt
Země:
Česká republika, Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Co všechno jste ochotni zradit pro lásku?

Co všechno jste ochotni zradit pro lásku? Příběh osudového vztahu dvou lidí, kteří na pozadí válečného dramatu prožívají vlastní drama soukromé. Příběh o skutečných citech, o lásce, která v extrémních dobách může vést až na samou hranici sebedestrukce, a přesto má v sobě sílu a naději. Riskantní hra o kariéru, cit, lidskou důstojnost a nakonec o život v temných časech Protektorátu.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko