Sledovat film
Profesionál
online

Film Profesionál
  Trailer  k filmu Profesionál
Přehrajte si film Profesionál HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jean-Paul Belmondo jako agent, kterého vlast odepsala.
Francouzského tajného agenta Josselina Josse Beaumonta pošlou do jisté africké země, aby tam odstranil diktátora Njalu. Politická situace se však radikálně změní a předtím nepohodlný diktátor se stane pro francouzskou vládu důležitou osobností. Tajná služba Josse zradí a africká vláda ho odsoudí za přípravu atentátu. Jossovi se po dvou letech podaří utéct a vrátit se do Francie, kde úmyslně informuje bývalé nadřízené, že splní svůj původní úkol a zabije prezidenta Njalu, který právě přicestoval na oficiální státní návštěvu. Tajná služba všemožně usiluje atentátu zabránit.

Originální název:

Le Professionnel / The Professional

Režie: Georges Lautner
Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (Josselin Beaumont dit 'Joss'), Jean Desailly (ministr), Cyrielle Claireová (Alice Ancelin), Elisabeth Margoniová (Jeanne Baumont), Marie-Christine Descouardová (Doris Frederiksen), Elisabeth Margoni (Jeanne Baumont)
Země: Francie
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 22.9.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina