Sledovat film Profesionál online

Přehrajte si film Profesionál online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Profesionál na !
  Trailer k filmu Profesionál   Sledovat Profesionál online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Georges Lautner
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Josselin Beaumont dit 'Joss'), Jean Desailly (ministr), Cyrielle Claireová (Alice Ancelin), Marie-Christine Descouardová (Doris Frederiksen), Elisabeth Margoniová (Jeanne Baumont), Jean-Louis Richard (Le colonel Martin)
Země:
Francie
Rok výroby:
1981
Popis:
Bývalý tajný agent uniká z vězení a hrozí, že splní starý úkol.

Francouzského tajného agenta Josselina "Josse" Beaumonta pošlou do jisté africké krajiny, aby tam "odstranil" diktátora Njala. Politická situace se však radikálně změní a předtím nepohodlný diktátor se stane pro francouzskou vládu důležitou osobností. Francouzská tajná služba Josse zradí a africká vláda ho odsoudí na dlouholetý trest za přípravu atentátu. Jossovi se po dvou letech podaří utéct, vrací se do Francie a úmyslně informuje bývalé nadřízené, že splní svůj původní úkol a zabije prezidenta Njala, který právě přicestoval na oficiální státní návštěvu. Tajná služba všemožně usiluje atentátu zabránit.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski