Film Profesionál

Sledovat film
Profesionál
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bývalý tajný agent uniká z vězení a hrozí, že splní starý úkol.
Francouzského tajného agenta Josselina "Josse" Beaumonta pošlou do jisté africké krajiny, aby tam "odstranil" diktátora Njala. Politická situace se však radikálně změní a předtím nepohodlný diktátor se stane pro francouzskou vládu důležitou osobností. Francouzská tajná služba Josse zradí a africká vláda ho odsoudí na dlouholetý trest za přípravu atentátu. Jossovi se po dvou letech podaří utéct, vrací se do Francie a úmyslně informuje bývalé nadřízené, že splní svůj původní úkol a zabije prezidenta Njala, který právě přicestoval na oficiální státní návštěvu. Tajná služba všemožně usiluje atentátu zabránit.

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Georges Lautner
Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (Josselin Beaumont dit 'Joss'), Jean Desailly (ministr), Cyrielle Claireová (Alice Ancelin), Marie-Christine Descouardová (Doris Frederiksen), Elisabeth Margoniová (Jeanne Baumont), Jean-Louis Richard (Le colonel Martin)
Scénář: Jacques Audiard, Michel Audiard, Georges Lautner
Země: Francie
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko