Sledovat film
Muž na střeše
online

Film Muž na střeše
  Trailer k filmu Muž na střeše Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V nemocniční posteli je zavražděn policista Nyman a jeho kolega má za úkol případ vyřešit. Nejdříve je však nutné vypátrat, kdo vlastně Nyman byl. Překvapivé je, že pro někoho úctyhodný ochránce slušných lidí, pro jiné brutální policista. Nejvíce na něj má spadeno muž, jehož žena zemřela kvůli Nymanovi ve vazbě. Muž vyšplhá na střechu v centru Stockholmu a začíná střílet po lidech dole na ulici... Mezinárodní kritika označila film za první švédský thriller světové úrovně.

Režie: Bo Widerberg
Hrají a postavy: Carl-Gustaf Lindstedt (Martin Beck), Sven Wollter (Lennart Kollberg), Thomas Hellberg (Gunvald Larsson), Hakan Serner (Einar Rönn), Ingvar Hirdwall (Ake Eriksson), Bellan Roosová (paní Erikssonová)
Scénář: Bo Widerberg
Země: Švédsko
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 13.9.2022 23:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko