Film Probuzení tmy

Sledovat film
Probuzení tmy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jen on se může postavit temnotě, aby zachránil svět.
Třináctiletý Will řeší obyčejné problémy s dospíváním. Ale jen do chvíle, než odhalí svůj zvláštní dar - je poslední z dávných nesmrtelných bytostí, jejichž posláním je chránit svět před vládou Tmy. Nejmladší rytíř Světla se vydává na dlouhou cestu napříč staletími, aby nalezl šest vzácných kamenů. Proti Willovi a jeho ochráncům však stojí Tajemný jezdec s přisluhovači. Boj o záchranu světa může začít.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie: David L. Cunningham
Hrají a postavy: Christopher Eccleston (Jezdec), Ian McShane (Merriman Lyon), Gregory Smith (Max), Jonathan Jackson (Chodec), Wendy Crewsonová (Mary Stantonová), Amelia Warnerová (Maggie Barnes)
Scénář: John Hodge
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko