Sledovat film Případ Collini online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Případ Collini
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Marco Kreuzpaintner
Hrají a postavy:
Elyas M'Barek (Caspar Leinen), Alexandra Maria Laraová (Johanna Meyer), Heiner Lauterbach (Prof. Dr. Richard Mattinger), Manfred Zapatka (Hans Meyer), Jannis Niewöhner (mladý Hans Meyer), Rainer Bock (Senior Prosecutor Dr. Reimers)
Scénář:
Christian Zübert, Robert Gold, Jens-Frederik Otto
Země:
Německo
Rok výroby:
2019
Popis:
Advokát Caspar Leinen se zdánlivě ocitá v bezvýchodné situaci, když je pověřen obhajobou podezřelého v případě brutální vraždy. Brzy však začne odhalovat jeden z největších právních skandálů všech dob, sahající až do 2. světové války.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko