Sledovat film Případ Barnabáš Kos online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Případ Barnabáš Kos
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Peter Solan
Hrají a postavy:
Ján Bzdúch (Gregus), Dana Kákošová, Josef Kemr (Barnabas Kos), Jarmila Koštová (Julka), Viliam Polónyi (Gajdos), Jaroslav Rozsíval (Vavro)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Co nastane, když se ředitelem orchestru stane hudební diletant? Katastrofa!

Satirická tragikomedie pranýřující maloměstské prožitky, pokrytectví a intrikánství. Barnabáš Kos, trianglista velkého symfonického orchestru, je nečekaně jmenován jeho ředitelem. Skromný hudebník se zpočátku brání, ale brzy pochopí, jakými pravidly se řídí mechanismus kariéry, ke kterému nevyhnutelně patří pochlebování a šplhání jeho kolegů.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski