Sledovat film Příliš vzdálený most online

Přehrajte si film Příliš vzdálený most HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný Příliš vzdálený most na ČT2!
  Trailer k filmu Příliš vzdálený most   Sledovat Příliš vzdálený most online
Žánr:
akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný
Režie:
Richard Attenborough
Hrají a postavy:
Siem Vroom (Underground Leader), Marlies van Alcmaer (Underground Leader's Wife), Erik van 't Wout (Underground Leader's syn), Wolfgang Preiss, Hans von Borsody (Maj. Gen. Gunther Blumentritt), Josephine Peeper (Cafe servírka)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1977
Popis:
Velikášský plán odsouzený k nezdaru a nezměrné hrdinství obyčejných vojáků ve velkolepém válečném velkofilmu.

V srpnu 1944 byla osvobozena Paříž. Armádě však chybělo dostatečné zásobování. Generál Montgomery vymyslel plán jménem Market Garden: Market - letecké síly a Garden - pozemní síly. Hlavním úkolem bylo vybojovat a udržet tři mosty v Holandsku - Aidhoven, Nijmegen a Arnhemský most přes Rýn. Celou akci komplikují terénní možnosti přistání dopravních letadel, vojáci musí seskakovat padáky a přemístit se do Arnhemu vzdáleného 12 km. Pozemní síly u Nijmegenu potřebují ovládnout obě strany mostu, na druhou stranu řeky se mohou dostat pouze pomocí člunů, pod palbou německých ostřelovačů. Celková situace se ale pro spojence nevyvíjí dobře...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski