Sledovat film Delá z Navarone online

Přehrajte si film Delá z Navarone online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, válečný Delá z Navarone na !
  Trailer k filmu Delá z Navarone   Sledovat Delá z Navarone online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, válečný
Režie:
J. Lee Thompson, Alexander Mackendrick
Hrají a postavy:
Gregory Peck (Capt. Keith Mallory), David Niven (Cpl. Miller), Anthony Quinn (Col. Andrea Stavros), Stanley Baker (Pvt. 'Butcher' Brown), Anthony Quayle (Maj. Roy Franklin), James Darren (Pvt. Spyros Pappadimos)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Jen šest mužů stálo mezi životem a smrtí dvou tisícovek vojáků...

Gregory Peck, Anthony Quinn a David Niven jako členové spojeneckého diverzního komanda, které je vysláno na nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničení velkých polních děl německé armády. Ta jsou umístěna na ostrově Navarone a ohrožují životy 2000 britských vokájů uzavřených v kleštích nacistických vojsk. Film v roce svého uvedení zaznamenal fenomenální úspěch, který se promítl do 7 nominací na cenu Akademie a jednoho ocenění - za nejlepší speciální efekty.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.