Sledovat film Stíny horkého léta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Stíny horkého léta
  Trailer k filmu Stíny horkého léta   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
František Vláčil
Hrají a postavy:
Juraj Kukura (Ondrej Baran), Marta Vančurová (Tereza), Gustáv Valach (Pavel Valchar), Václav Babka, Jiří Bartoška (Banderovec 'belovlasý'), Karel Chromík (Banderovský porucík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Válka už skončila, ale lesy jsou stále plné toulavých a nebezpečných banderovců.

Beskydy, léto 1947. Horskou samotu, kde žije se svou rodinou mladý hospodář Ondřej Baran, navštívili nevítaní hosté. Pět mužů v neurčitých vojenských uniformách se mezi sebou domlouvá jen gesty. Jeden z nich je zraněný a potřebuje ošetření. Ondřej ví, že v nejbližších dnech musí dojít k rozhodujícímu střetnutí. Poučuje nedospělého syna Lukáše o hospodářství a připravuje se na osudnou chvíli.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski