Film
Stíny horkého léta

Film Stíny horkého léta
  Trailer  k filmu Stíny horkého léta
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Válka už skončila, ale lesy jsou stále plné toulavých a nebezpečných banderovců.
Beskydy, léto 1947. Horskou samotu, kde žije se svou rodinou mladý hospodář Ondřej Baran, navštívili nevítaní hosté. Pět mužů v neurčitých vojenských uniformách se mezi sebou domlouvá jen gesty. Jeden z nich je zraněný a potřebuje ošetření. Ondřej ví, že v nejbližších dnech musí dojít k rozhodujícímu střetnutí. Poučuje nedospělého syna Lukáše o hospodářství a připravuje se na osudnou chvíli.

Žánr: Drama, Válečný
Hrají a postavy: Juraj Kukura (Ondrej Baran), Marta Vančurová (Tereza), Gustáv Valach (Pavel Valchar), Václav Babka, Jiří Bartoška (Banderovec 'belovlasý'), Karel Chromík (Banderovský porucík)
Scénář: Jiří Křižan
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina