Sledovat film Prerušená pieseň online

Přehrajte si film Prerušená pieseň HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, válečný Prerušená pieseň na STV1!
  Sledovat Prerušená pieseň online
Žánr:
drama, romantický, válečný
Režie:
Nikoloz Sanishvili, František Sádek
Hrají a postavy:
Lia Eliavaová (Eliko), Július Pántik (Miso Zwara), Otar Koberidze (Gurami), Aleqsandre Omiadze (Mamuka), Veriko Andjaparidzeová (Mariami), Dodo Chichinadzeová (Dodo)
Země:
Rusko, Československo
Rok výroby:
1960
Popis:
Koprodukční slovensko-gruzínský film netají, že slovenští vojáci museli za druhé světové války bojovat po boku hitlerovských armád proti Sovětskému svazu, avšak mnozí z nich přebíhali k Rudé armádě, protože věděli, kde je jejich místo. Bez větších potíží si získali důvěru a pomáhali otevírat oči i svým dosud váhajícím druhům, které rovněž převedli na správnou stranu. Hrdina si tam našel dokonce životní lásku. Vznikla bezproblémová idyla o situaci na frontě, zcela se míjející se skutečnými poměry.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski