Film
Kočár do Vídně

Film Kočár do Vídně
  Trailer k filmu Kočár do Vídně Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Válka má své vlastní zákony: buď zabiješ, nebo budeš zabit.
Ústřední hrdinkou je zoufalá venkovská žena, které Němci pověsili muže a které osud přivedl do rukou mladého vojáčka, na němž může vykonat svou pomstu. Celé drama se odehrává během cesty hlubokým lesem, kdy koňský povoz se ženou, vojákem a jeho těžce raněným spolubojovníkem míří k rakouským hranicím. Žena čeká na příležitost pomstít se, ale když ta chvíle nastane, zabít nedokáže.

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Krista), Jaromír Hanzlík (Hans - young soldier), Luděk Munzar (Günter - wounded soldier), Vladimír Ptáček (Big guerilla), Ivo Niederle (partyzán), Jiří Žák (partyzán)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська