Sledovat film Lesní jahody online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lesní jahody
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají a postavy:
Victor Sjöström (Dr. Isak Borg), Bibi Anderssonová (Sara), Ingrid Thulinová (Marianne Borg), Gunnar Björnstrand (Dr. Evald Borg), Jullan Kindahlová (Agda), Folke Sundquist (Anders)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1957
Popis:
Sen stárnoucího profesora Borga mu připomíná neodvratně se blížící smrt, a zároveň neodčiněný dluh, který musí do konce svého života splatit. Rozhodně se odcestovat na jih Švédska, ale z pověrčivosti a strachu z letadla upřednostní cestu autem. V doprovodu jeho nevěsty se výlet mění na cestu do minulosti a vlastního nitra, během níž se hranice mezi skutečností a snem pomalu rozplývají. Na konci namáhavé duševní poutě Borga čeká kruté prozření a přehodnocení dosavadního života. Lesní jahody jsou velmi osobním autorským dílem. Bolestný smrtelný zápas prožíval v roli profesora i jeho představitel - Victor Sjöström.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski