Sledovat film
Lesní jahody
online

Film Lesní jahody
  Trailer k filmu Lesní jahody Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sen stárnoucího profesora Borga mu připomíná neodvratně se blížící smrt, a zároveň neodčiněný dluh, který musí do konce svého života splatit. Rozhodně se odcestovat na jih Švédska, ale z pověrčivosti a strachu z letadla upřednostní cestu autem. V doprovodu jeho nevěsty se výlet mění na cestu do minulosti a vlastního nitra, během níž se hranice mezi skutečností a snem pomalu rozplývají. Na konci namáhavé duševní poutě Borga čeká kruté prozření a přehodnocení dosavadního života. Lesní jahody jsou velmi osobním autorským dílem. Bolestný smrtelný zápas prožíval v roli profesora i jeho představitel - Victor Sjöström.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Ingmar Bergman
Hrají a postavy: Victor Sjöström (Dr. Isak Borg), Bibi Anderssonová (Sara), Ingrid Thulinová (Marianne Borg), Gunnar Björnstrand (Dr. Evald Borg), Jullan Kindahlová (Agda), Folke Sundquist (Anders)
Scénář: Ingmar Bergman
Země: Švédsko
Rok výroby: 1957
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 9.12.2022 12:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська