Sledovat film Noční motýl online

Přehrajte si film Noční motýl online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1125 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Noční motýl
  Trailer k filmu Noční motýl   Sledovat Noční motýl online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
František Čáp
Hrají a postavy:
Hana Vítová (Marta Dekasová), Svatopluk Beneš (Rudolf Kala), Gustav Nezval (Varga), Marie Glázrová (Helena Vargová), Adina Mandlová (Anča alias Kiki), Rudolf II. Hrušínský (Michal Lary)
Země:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
České filmové drama, vyprávějící o tragickém osudu krásné dívky a nenaplněné lásce.

Marta Dekasová pracuje jako vychovatelka v posádkovém městě. Krásná dívka je středem pozornosti řady mužů, touží však pouze po nadporučíku Vargovi, který je ženatý a odmítá ji. Zoufalá Marta se vrhá do náruče nejdotěrnějšího ze ctitelů, a poté je s hanbou propuštěna. Odchází do Prahy ke kamarádce Kiki, stává se barovou zpěvačkou a pokračuje v cestě po šikmé ploše. Naděje na nový život jí svitne, když se do ní zamiluje mladý student, jenomže právě tehdy se v baru objeví Varga a znovu rozjitří nevyhaslé city...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski