Sledovat film
Pouští a pralesem
online

Film Pouští a pralesem
  Trailer k filmu Pouští a pralesem Trailer
Přehrajte si film Pouští a pralesem HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 398 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Při útěku z arabského zajetí na Staška a Nelu čeká dobrodružná cesta přes území divokých kmenů napříč africkým vnitrozemím.
Dobrodružný a napínavý film vypráví příběh odehrávající se v místě, jež bylo kdysi známé jako černý kontinent a země plná primitivních lidí, neznámých krajin, vysokých a hlubokých lesů, tajemných řek a hor. Hlavní hrdinové čtrnáctiletý Stašek Starkowski a téměř osmiletá Nela Rawlinsonová jsou během dovolené na Nilu odděleni od svých otců a uneseni pomstychtivými následovníky Mahdiho. Ten zatím stojí v čele arabských rebelů a hrozí, že změní obrovský kus země v peklo zkázy a masakru. Obě děti se jako zajatci nečekaně ocitají tam, kde jim téměř na každém kroku hrozí násilí, smrt hladem, písečná bouře, anebo nebezpečí v džungli plné divokých zvířat a bojujících domorodých kmenů. Na své nedobrovolné cestě Afrikou musí vzdorovat situacím, ve kterých by byli bezmocní i dospělí muži a ženy...

Režie: Gavin Hood
Hrají a postavy: Adam Fidusiewicz (Stas Tarkowski), Karolina Sawkaová (Nel Rawlison), Krzysztof Kowalewski (Řek Kalioupoli), Artur Zmijewski (pan Wladyslaw Tarkowski), Andrzej Strzelecki (pan Georg Rawlison), Mzwandile Ngubeni (Kali)
Scénář: Gavin Hood
Země: Polsko
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 20.5.2023 12:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська