Sledovat film Návrat domů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Návrat domů
  Trailer k filmu Návrat domů   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Horor, Thriller
Režie:
Morgan J. Freeman
Hrají a postavy:
Mischa Bartonová (Shelby), Matt Long (Mike Donaldson), Jessica Stroupová (Elizabeth Mitchumová), Michael Landes (Billy Fletcher), Allen Williamson (Adams), Joshua Elijah Reese (Billick)
Scénář:
Katie L. Fetting
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Žádná holka nezapomene na svoji první lásku.

Mike se svou přítelkyní Elizabeth příjíždí do svého rodného města, kde je všichni až na Shelby přivítají s otevřenou náručí. Shelby odmítá uvěřit, že už není Mikeovou láskou ona a vyřeší to po svém. Elizabeth uvězní v domě a drží ji tam jako rukojmí. Podaří se Mikeovi Elizabeth najít a zastavit šílené počínání své expřítelkyně?
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko