Sledovat film Všichni jsou v pohodě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Všichni jsou v pohodě
  Trailer k filmu Všichni jsou v pohodě   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Kirk Jones
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Frank Goode), Drew Barrymoreová (Rosie), Kate Beckinsaleová (Amy), Sam Rockwell (Robert), Lucian Maisel (Jack), Damian Young (Jeff)
Scénář:
Massimo De Rita, Tonino Guerra, Giuseppe Tornatore, Kirk Jones
Země:
USA, Itálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Frank Goode, jehož žena před rokem zemřela, musel za tu dobu zastat spoustu nových úkolů. Možná nejtěžším z nich je ale udržovat vztahy s jeho čtyřmi dospělými dětmi. Zdá se, že to byla Frankova žena, kdo držel celou rodinu pohromadě. Když všechny jeho děti zruší svou účast na rodinné sešlosti, vydá se čerstvý vdovec na cestu napříč celou zemí, aby se s každým z nich setkal. Těší se, že s nimi bude sdílet radosti jejich šťastných a úspěšných životů, jeho nečekaná návštěva ovšem odhalí skutečnost, která má k idyle daleko. Frankovi jeho otcovská intuice říká, že před ním jeho synové a dcery něco skrývají. A pokud k sobě Goodesovi chtějí zase najít cestu, pravda bude muset vyplout na povrch dřív, než se Frank vrátí domů.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko