Film Pomsta hříšnice

Sledovat film
Pomsta hříšnice
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Marie žije šťastně se svým mužem Michaelem a jejich malou dcerkou na hradě Hohenstein, který byl Michaelovi propůjčen králem za jeho věrné služby. Michael ale musí odejít do války s husity a Marie brzy dostává zprávu, že byl zabit. Nechce se s jeho úmrtím smířit, ale než má čas něco podniknout, ocitá se před církevním inkvizitorem, který ji přikazuje znovu se provdat...

Žánr: Drama, Historický
Režie: Hansjörg Thurn
Hrají a postavy: Alexandra Neldelová (Marie Adler), Bert Tischendorf (Michel Adler), Esther Schweinsová (Isabel de Melancourt), Johannes Krisch (Ritter Falco von Hettenstein), Helmut Berger (Graf Sokolny), Götz Otto (König Sigismund)
Scénář: Dirk Salomon, Thomas Wesskamp
Země: Německo
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko