Film Policajti z Rena

Sledovat film
Policajti z Rena
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sexy, sotva zákonná zábava!
Držte se, protože uvidíte toto nesestříhané vydání Policajtů z Rena plné bezdůvodné nahoty a nesmyslného násilí. Uvádí šokující stopáž neukázanou v kinech, spolu s komentáři účinkujících, prodlouženými scénami a více, to je sexy, sotva zákonná zábava! Jestli milujete praštěné záběry, explodující velryby a zdivočelé policajty, zažijte tu pravou jízdu jako hvězdy z divoce populární Comedy Central series Reno! 911 v jejich velkém debutu na filmovém plátně! Když je miamský "skutečný" policejní sbor pod karanténou, stanou se policajti z Rena ve městě policejního srazu jedinou nadějí pro občany ze South Beach. Ale s přístupem k rychlým hlídkovým vozům dopravní policie, smrtícím střelným zbraním a nebezpečnému vrtulníku, Lt. Dangle a jeho bzučící posádka může právě zničit Miami dříve, než se to podaří kriminálním živlům.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Ben Garant
Hrají a postavy: Lennie Loftin (policejní šéf), Danny DeVito (okresní prokurátor), Ben Garant (zástupce Travis Junior), Niecy Nashová (zástupce Raineesha Williams), Mary Birdsongová (zástupce Cherisha Kimball), Kerri Kenneyová (zástupce Trudy Wiegel)
Scénář: Ben Garant, Thomas Lennon, Kerri Kenneyová
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko