Sledovat film Páté kolo u vozu online

Přehrajte si film Páté kolo u vozu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Páté kolo u vozu na !
  Trailer k filmu Páté kolo u vozu   Sledovat Páté kolo u vozu online
Žánr:
komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Zdeňka Baldová (babička Skořepová), Vlasta Fabiánová (Zdenka Janurová - její dcera), Miloš Nedbal (Karel Janura - zeť), Jaroslava Tvrzníková (Jana Janurová - vnučka), Jiří Kříž (Petřík Janura - vnuk), Jaroslav Vojta (Poláček - nápadník)
Země:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
Veselý příběh o babičce, která se nedala, v hlavní roli se Zdeňkou Baldovou.

Komedie vypráví o jedné pražské rodině a babičce, která je "pátým kolem u vozu". Slibovali jí, že ji budou hýčkat, a přitom se stala jakýmsi rodinným otrokem, který nakupuje, vaří, uklízí, dohlíží na děti, pere, zašívá, prostě vede chod celé domácnosti. Babičce však brzy dojde trpělivost, a to když o Vánocích nenajde pod stromečkem ani jediný dáreček, a dokonce jí rodina začne ledacos vyčítat. Babička se vzbouří a zmizí. Rodina začne brzy litovat.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski