Sledovat film Tři chlapi v chalupě online

Přehrajte si film Tři chlapi v chalupě HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Tři chlapi v chalupě na Nova!
  Trailer k filmu Tři chlapi v chalupě   Sledovat Tři chlapi v chalupě online
Žánr:
komedie
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Jan Skopeček (Potůček), Lubomír Lipský (Potůček), Ladislav Trojan (Potůček), Stella Zázvorková (paní Přibylová), Míla Myslíková (paní Kacířová), Čestmír Řanda (Drda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1963
Popis:
Vesnická komedie podle populárního televizního seriálu.

V Ouplavicích žije trio Potůčků: děda, syn a vnuk. Všichni tři hospodaří doma sami a vedou svéráznou domácnost. To však zdaleka není to nejhorší. Syn je předsedou družstva a vnuk předsedou ČSM. Oba funkcionáři vedou lítý boj se sousední vesnicí Piskoří a dopouštějí se takových podvodů, jako falšování výkazů o hospodářských výsledcích družstva. Ke všemu je komanduje a do všeho jim mluví děda Potůček. Jednoho dne přijíždí do vsi redaktor, aby napsal v Zemědělských rozhledech o vynikajících výsledcích ouplavických družstevníků. Vyjde pravda o podvodech Potůčků najevo?
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.