Film
Otevřené moře

Film Otevřené moře
  Trailer  k filmu Otevřené moře
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Otevřené moře

Zůstali sami v čelistech oceánu ...
Susan a Daniel jsou dobře situovaný manželský pár. Jejich vztah je v poslední době vzhledem k pracovnímu nasazení napjatý. Slunná dovolená na Bahamách spojená s relaxačním potápěním vypadá jako vynikající nápad - ovšem jen do okamžiku, kdy se dvojice rozhodne zúčastnit turistického výletu ke korálovému atolu. Manželé se na plných čtyřiadvacet hodin ocitají sami na volném moři, vystaveni všem představitelným útokům vodního světa, který dosud považovali jen za zajímavý objekt pozorování.

Originální název:

Open Water

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Chris Kentis
Hrají a postavy: Blanchard Ryanová (Susan), Daniel Travis (Daniel), Saul Stein (Seth), Estelle Lauová (Estelle), Michael E. Williamson (Davis), Cristina Zenarrová (Linda)
Scénář: Chris Kentis
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina