Sledovat film Otesánek online

Přehrajte si film Otesánek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, horor, komedie Otesánek na !
  Trailer k filmu Otesánek   Sledovat Otesánek online
Žánr:
drama, fantasy, horor, komedie
Režie:
Jan Svankmajer
Hrají a postavy:
Jan Hartl (Tulicův mladší syn Karel), Gustav Vondráček (Mladek, the postman), Arnošt Goldflam (gynekoložka), Radek Holub (mladý postman), František Polata (Plainclothes policista), Joseph Cahill (Constable)
Země:
Česká republika, Velká Británie, Japonsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Hororová komedie (nebo komediální horor?) o jednom malém českém lidožroutovi a jídlu vůbec!

Manželé Horákovi touží po vlastním dítěti. Jednoho dne vykope pan Horák na zahrádce pařez, připomínající malé dítě. Paní Horáková pařez svojí láskou oživí a dají mu jméno Otík. Synek je věčně hladový a sežere na co přijde : kocoura, sousedy, pošťáka i sociální pracovnici. Horák v zoufalství Otíka zamkne ve sklepě, aby ho umořil hladem. Brzy se ale Otíka ujímá sousedovic Alžbětka, adoptuje ho jako svého syna a shání mu další jídlo. Jeho hlad a žravost se však stále stupňují a tak starý mýtus probuzený jednou k životu neodvratně spěje k svému naplnění ...
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski