Film Being John Malkovich

Sledovat film
Being John Malkovich
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Chtěli jste se někdy stát na okamžik někým jiným? Třeba někým slavným? Teď máte možnost. Jak to asi vypadá v kůži Johna Malkoviche?
Nezaměstnaný loutkoherec Craig Schwartz přijme místo v podivné firmě kde se zamiluje do nepřístupné kolegyně Maxine a kde náhodou objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut. Možnost ocitnout se v cizím těle je dobrým prostředkem k výdělku a Craig toho maximálně využije. Především to ale přinese řadu nečekaných problémů a komplikací.

Žánr: Drama, Fantasy, Komedie
Režie: Spike Jonze
Hrají a postavy: John Cusack (Craig Schwartz), Cameron Diazová (Lotte Schwartzová), Ned Bellamy (Derek Mantini), Eric Weinstein (otec na loutkové show), Madison Lancová (dcera na loutkové show), Octavia Spencerová (žena ve výtahu)
Scénář: Charlie Kaufman
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko