Sledovat film
Being John Malkovich
online

Film Being John Malkovich
  Trailer k filmu Being John Malkovich Trailer
Přehrajte si film Being John Malkovich HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 371 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Chtěli jste se někdy stát na okamžik někým jiným? Třeba někým slavným? Teď máte možnost. Jak to asi vypadá v kůži Johna Malkoviche?
Nezaměstnaný loutkoherec Craig Schwartz přijme místo v podivné firmě kde se zamiluje do nepřístupné kolegyně Maxine a kde náhodou objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut. Možnost ocitnout se v cizím těle je dobrým prostředkem k výdělku a Craig toho maximálně využije. Především to ale přinese řadu nečekaných problémů a komplikací.

Žánr: Komedie, Drama, Fantasy
Režie: Spike Jonze
Hrají a postavy: John Cusack (Craig Schwartz), Cameron Diazová (Lotte Schwartzová), Ned Bellamy (Derek Mantini), Eric Weinstein (otec na loutkové show), Madison Lancová (dcera na loutkové show), Octavia Spencerová (žena ve výtahu)
Scénář: Charlie Kaufman
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 6.12.2022 17:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська